Tonos De Tambores

Tonos De Tambores 1.2

Poczuj najlepszych uderzeń perkusyjnych w naszej nowej aplikacji Bębny dzwonki na Android ™ za darmo.

Poczuj najlepszych uderzeń perkusyjnych w naszej nowej aplikacji Bębny dzwonki na Android ™ za darmo.

Poczuj najlepszych uderzeń perkusyjnych w naszej nowej aplikacji Bębny dzwonki na Android ™ za darmo. Pobierz aplikację perkusja, a otrzymasz perkusja pudła z najnowszych dzwonków, dźwięków i melodii na najlepszych perkusja telefonie komórkowym. Bądź odważny, wzbogaci twój telefon i dostać niektóre z najgorętszych dźwięków bębnów muzycznych, ustawić jako dzwonek, sms kontaktu lub obudzić się z jakimś chłodnym alarmu.

Ciesz się i baw się w cudownych i fantastycznych bije Rocknroll szalonych rytmów. Aplikacja zawiera kilka popularnych gatunków muzycznych takich jak: pop, electro i muzyki funk, następnie heavy metalu, jak i perkusji i fortepianie, perkusji i gitarze, perkusji elektronicznych, dubstep bębna i perkusji jazzowej. Dla perkusistów, muzyk, wykonawców i artystów, którzy są pasjonatami muzyki i bębny perkusji efekty. Ubierz swój telefon, być niepowtarzalny i modny z najlepszych dźwięków bębnów kiedykolwiek, ustawić bębny alarm dzień dobry, czuć perkusja głos z każdym sms lub powiadomienia. Perkusista gra na perkusji beatów obciążenia instrumentu. Jeśli kochasz bębny rytmy, i trzeba gorące dzwonki dla Androida lub tabletu, jesteś na właściwym miejscu. Pobierz, a dostaniesz na perkusji na klawiaturze komórki za darmo, aby cieszyć się wiele codziennych i bębny disco efekty z bębnów lub bębnów rockowych, jazzowych i to dubstep brzmi. Mamy starannie zbierane są wszystkie dzwonki i umieścić je w jednym, łatwym w użyciu i niesamowitej aplikacji. Zrobiliśmy to dla prawdziwych miłośników bębnów, a dla tych, którzy lubią się perkusistów. Ta aplikacja może być również aplikacja edukacyjna dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się nowych dźwięków. Teraz możesz mieć za darmo na perkusji zawsze z tobą. Ta popularna maszyna perkusja jest bardzo przydatne dla dzieci też. Teraz dzieci będą korzystać z komórki w dobrym celu, aby słuchać i uczyć się lekcje perkusji. Wszystkie dźwięki są najlepsze wybór bębnów dzwonki. Ciesz się te najnowsze dzwonki. Dyskoteka fanów i miłośników zabawy będą adorować ten zestaw perkusyjny aplikację. Zapraszam, nie wahaj się zabrać za darmo to znakomicie perkusja aplikację, teraz.

Funkcje aplikacji:

- Ustawić jako dzwonek lub kontaktu dzwonek

- Ustawiony jako sms, powiadomienia

- Ustawić jako alarm

- Ustawić jako ulubione

Pobierz darmowe dzwonki aplikację i cieszyć fajne dzwonki, najlepsze dźwięki i najnowsze melodie. To jest najlepsza płyta rezonansowa z najbardziej popularnych dzwonków. Najnowsze melodie, świetne melodie i dużo zabawy, wszystkie z nich w tej niesamowitej aplikacji za darmo.

Każdy lubi słuchać muzyki, a każdy ma ulubione piosenki. Jesteśmy całkowicie pewni, że uwielbiam ten nowy app.These popularne dzwonki są dla wszystkich. Wybierz swoje ulubione darmowe dzwonki i cieszyć.

Aplikacja przeznaczona jest dla telefonów z systemem Android i tabletek android, i jest testowany na wielu urządzeń z systemem Android, aby zapewnić jak najbardziej komfortowe. Wszystkie dzwonki w tej aplikacji są w domenie publicznej lub licencji Creative Commons. Jeśli masz pytania lub sugestie, po prostu napisz do nas.

— Muzyka i radio —

Tonos De Tambores

Download

Tonos De Tambores 1.2